

Leeuw koopt lokaal
Op het toppunt van de Covid-crisis kregen we de vraag van een wakkere burger die een oproep lanceerde om een website te maken om de handelaars van Sint Pieters Leeuw meer zichtbaarheid te geven. Een initiatief waar wij maar al te graag onze schouders onderzetten.
Patrick Dedoncker zocht contact met de lokale handelaars-organisaties en zette een gelijknamige Facebook-groep op waarop lokale klanten en handelaars contact kunnen houden.
In 1-dag bouwen we een website en voorzagen we door toepassing van een standaard blogoplossing een handige manier om info-pagina's voor elke handelaar toe te voegen.
Leuke gimmick is dat kopers op een instagram een foto kunnen maken bij hun favoriete handelaar. De fotogalerij op de pagina Klantenverhalen is rechtstreeks gelinkt met Instagram.
Ter aanvulling van de groep leeuwkooptlokaal voegden we een Facebook pagina toe om de posts ook te laten indexeren door Google, wat zorgt voor een betere vindbaarheid


